Humanitarni turnir za Valeriju Stanić Ispis E-mail
Autor: Marija Trogrlić
03. studenog 2012.

3. i 4. studenog, u sportskoj dvorani SŠ Ivan Goran Kovačić u Kiseljaku, održava se Humanitarni nogometni turnir za teško bolesnu petogodišnju djevojčicu Valeriju Stanić.

Akciju pomoći pokrenula je Frama Kiseljak, uz pomoć općine Kiseljak. Prijavljeno je skoro 40 nogometnih ekipa. Jedna od njih je i ekipa Frame Brestovsko.

Polufinalne i finalne utakmice igraju se u nedjelju 4. studenog u 19:00h, tako da još uvijek stignete pomoći!

Valerija StanićValerija boluje od epilepsije, a ima i problema s jednom venom koja joj paralizira lijevu stranu. Pukla joj je i tetiva lijevog stopala, tako da se njim oslanja samo na prste.

Djevojčici je neophodna operacija, koja je zakazana za 21. studenog, ali roditelji nisu u mogućnosti pokriti troškove liječenja.

Nadamo se da će uz Božju pomoć mala Valerija ozdraviti, a to bi naravno bilo puno teže bez prikupljenih financijskih sredstava ovim humanitarnim turnirom i pomoći svih dobrih ljudi.