gototopgototop

Fra Damir Pavić: Nedjeljna razmišljanja

Obiteljska kateheza s Marijom

Duhovna obnova

Vojska Bezgrešne na Brestovskom

Kolumne

Kolumne: fra Ivo Pavić
Kolumne: Marija Trogrlić
Kolumne: dr. Boris Adašević
Kolumne: Saša Jarmanović

Molitve

Biciklistički klub "Sveti Franjo" Brestovsko

Zimske radosti ministranata Ispis E-mail
Autor: fra Damir Pavić   
20. siječnja 2013.

20. siječnja, ministranti župe Brestovsko, zajedno sa svojim ujakom pošli su na Fratarske staje – zimsko odmaralište iznad Fojnice.
Svih 20 ministranata su najprije posluživali kod oltara na jutarnjoj svetoj misi, a onda krenuli prema planini. Jedni su skijali, drugi se sanjkali i unatoč lošim vremenskim uvjetima uživali u zajedničkom druženju…

Zahvalni smo Bogu za ovaj prekrasni dan i naše cjelodnevno druženje. Gospodin neka blagoslovi naše ministrante i podari im ustrajnost u služenju kod oltara.

 
Povezani članci :

» XVI. ministrantski susret – FRAMIN

U subotu, 11. svibnja, u Visokom je održan XVI. ministrantski susret na kojem su se okupili ministranti iz brojnih franjevačkih župa Bosne Srebrene. Na ovom susretu sudjelovalo je i 16 ministranata iz župe Brestovsko.Dolazak u Visoko predviđen...

» Obred primanja ministranata

16. prosinca, na treću nedjelju Došašća, pod pučkom svetom misom u 11:00h, u našoj crkvi je upriličen obred primanja novih ministranata župe Brestovsko.Nakon dužih priprema, koje su sastojale od vjeronaučnih sastanaka svake subote i...

» Ministranti mole i rade…

Ministranti ili poslužitelji kod oltara, imaju svoje redovite susrete svake subote. Na njima se moli, razgovara, uči i igra, ali i radi…Tako su naši ministranti nakon današnjeg susreta oduševljeno prihvatili prijedlog da urede prostor oko...

» Ministranti župe Brestovsko

Trenutno je u župi aktivna tek nekolicina dječaka koji poslužuju kod oltara kao ministranti.Nadamo se da će, uz Božju pomoć, biti mnogo više dječaka iz naše župe koji će se pridružiti minstrantskom zboru.Putem ove stranice također...

Hvaljen Isus i Marija!

Poštovani posjetitelji,

dobro došli na službenu stranicu Župe Rođenja BDM Brestovsko.

Ovim putem našim župljanima i svim ljudima dobre volje želimo približiti život naše župne zajednice, prenositi poruku Evanđelja i posredovati kršćanske vrednote.

Mir i dobro!

Cjelodnevno klanjanje

Samostan Svete Klare

Klarise na Brestovskom

Poveznice

Duhovna poezija

Katekizam Katoličke Crkve

Pregled članaka

Svetac mjeseca

Svetac mjeseca


Katolički kalendar

Katolički kalendar 2016.

Najčitanije

Najnoviji prilozi

Foto albumi

Klikni za foto albume

2012-2016 © Župa Rođenja Blažene Djevice Marije - Brestovsko