50. obljetnica braka Ispis E-mail
16. veljače 2013.

16. veljače, u crkvi Rođenja Blažene Djevice Marije na Brestovskom, pod svetom misom u 16:00h upriličen je poseban događaj. Naime, Stjepan Đoja i njegova žena Fina r. Bradara obnovili su bračni savez koji su prije 50 godina sklopili ispred istoga oltara.

Dirljivo je bilo promatrati i slušati današnje slavljenike kako pred Bogom ponovno potvrđuju svoju bračnu vjernost te na svetoj misi iskreno Gospodinu zahvaljuju za milost svih godina zajedničkog života.

Slavlju su nazočili brojna obitelj i prijatelji.

Stjepan Đoja, zvani Pepo, inače je već godinama vjerni suradnik ujacima u župi Brestovsko, služeći kao prakaratur Bogu i svojoj župnoj zajednici. Na tome mu se od srca zahvaljujemo.

U ime cijele župne zajednice Brestovsko našim svečarima Stjepanu i Fini čestitamo zlatnu obljetnicu braka i želimo im obilje mira, zdravlja i radosti. Neka ih Gospodin poživi još dugo godina i blagoslovi njih i njihovu obiteljsku lozu svakim blagoslovom.

50. obljetnica braka - Stipo i Fina Doja