gototopgototop

Fra Damir Pavić: Nedjeljna razmišljanja

Obiteljska kateheza s Marijom

Duhovna obnova

Vojska Bezgrešne na Brestovskom

Kolumne

Kolumne: fra Ivo Pavić
Kolumne: Marija Trogrlić
Kolumne: dr. Boris Adašević
Kolumne: Saša Jarmanović

Molitve

Biciklistički klub "Sveti Franjo" Brestovsko

50. obljetnica braka Ispis E-mail
Autor: fra Damir Pavić   
16. veljače 2013.

16. veljače, u crkvi Rođenja Blažene Djevice Marije na Brestovskom, pod svetom misom u 16:00h upriličen je poseban događaj. Naime, Stjepan Đoja i njegova žena Fina r. Bradara obnovili su bračni savez koji su prije 50 godina sklopili ispred istoga oltara.

Dirljivo je bilo promatrati i slušati današnje slavljenike kako pred Bogom ponovno potvrđuju svoju bračnu vjernost te na svetoj misi iskreno Gospodinu zahvaljuju za milost svih godina zajedničkog života.

Slavlju su nazočili brojna obitelj i prijatelji.

Stjepan Đoja, zvani Pepo, inače je već godinama vjerni suradnik ujacima u župi Brestovsko, služeći kao prakaratur Bogu i svojoj župnoj zajednici. Na tome mu se od srca zahvaljujemo.

U ime cijele župne zajednice Brestovsko našim svečarima Stjepanu i Fini čestitamo zlatnu obljetnicu braka i želimo im obilje mira, zdravlja i radosti. Neka ih Gospodin poživi još dugo godina i blagoslovi njih i njihovu obiteljsku lozu svakim blagoslovom.

50. obljetnica braka - Stipo i Fina Doja

 
Povezani članci :

» Zlatni pir u našoj župi

Već davne 1963. godine, 11. dana mjeseca studenog, u crkvi Rođenja BDM na Brestovskom, crkveni brak su sklopili Vinko Šteko, sin Ilije i Ruže r. Pecirep, rođen 21.11.1940. i Milka Puljić, kći Marijana i Kate r. Perić, rođena...

Hvaljen Isus i Marija!

Poštovani posjetitelji,

dobro došli na službenu stranicu Župe Rođenja BDM Brestovsko.

Ovim putem našim župljanima i svim ljudima dobre volje želimo približiti život naše župne zajednice, prenositi poruku Evanđelja i posredovati kršćanske vrednote.

Mir i dobro!

Cjelodnevno klanjanje

Samostan Svete Klare

Klarise na Brestovskom

Poveznice

Duhovna poezija

Katekizam Katoličke Crkve

Pregled članaka

Svetac mjeseca

Svetac mjeseca


Katolički kalendar

Katolički kalendar 2016.

Najčitanije

Najnoviji prilozi

Foto albumi

Klikni za foto albume

2012-2016 © Župa Rođenja Blažene Djevice Marije - Brestovsko