gototopgototop

Fra Damir Pavić: Nedjeljna razmišljanja

Obiteljska kateheza s Marijom

Duhovna obnova

Vojska Bezgrešne na Brestovskom

Kolumne

Kolumne: fra Ivo Pavić
Kolumne: Marija Trogrlić
Kolumne: dr. Boris Adašević
Kolumne: Saša Jarmanović

Molitve

Biciklistički klub "Sveti Franjo" Brestovsko

Uskrsna čestitka ss. klarisa Ispis E-mail
Autor: ss.klarise Brestovsko   
19. travnja 2014.

SAMOSTAN SV. KLARE BRESTOVSKO
USKRS 2014.


Uto im se otvore oči te ga prepoznaše,  
a On im iščeznu s očiju.
Tada rekoše jedan drugome:
"Nije li gorjelo srce u nama
dok nam je putem govorio,
dok nam je otkrivao Pisma?"
Lk 24,31-32Draga braćo i sestre!

Ovog divnog uskrsnog jutra podijelite radost sa svojom braćom lomeći svoje srce i dajući ga, da biste u darovanom srcu ugledali Uskrsloga te jedni drugima mogli reći: Gle, kako gori srce u meni dok sam kraj tebe - dok si kraj mene. A taj žar to je Isus i On svoju slavnu pobjedu nad paklom i smrću dijeli s nama te možemo pjevati i klicati:

Neka Vam je sretan i blagoslovljen Uskrs!
ss. klarise

 
Povezani članci :

» Uskrsna čestitka

Drago braćo i sestre u Kristu! U vremenu sve većih strahova, neizvjesnosti i očaja, Kristov prazan grob jača vjeru i budi nadu da Božja ljubav pronalazi rješenja za svaku ljudsku patnju i izlaz iz svake čovjekove krize, dajući konačni i...

» Božićna čestitka sestara klarisa

Božić 2013.Draga braćo i sestre u Kristu! U ovoj noći punoj svjetla želimo s Vama podijeliti radost kojom naše duše ispunja Novorođeni Kralj zajedno sa svojom Majkom Marijom. Položen na slamu, Mali Isus posvećuje naše duše koje su pune...

» Božićna čestitka

Draga braćo i sestre! U teškoćama ovoga života svi želimo da nas obasja svjetlo Božića i da još jače zagrije naša srca i uljepša nam život. To je svjetlo koje nas privlači, jer svijetli u tami i otvara put našoj sve većoj nadi. Zato...

Hvaljen Isus i Marija!

Poštovani posjetitelji,

dobro došli na službenu stranicu Župe Rođenja BDM Brestovsko.

Ovim putem našim župljanima i svim ljudima dobre volje želimo približiti život naše župne zajednice, prenositi poruku Evanđelja i posredovati kršćanske vrednote.

Mir i dobro!

Cjelodnevno klanjanje

Samostan Svete Klare

Klarise na Brestovskom

Poveznice

Duhovna poezija

Katekizam Katoličke Crkve

Pregled članaka

Svetac mjeseca

Svetac mjeseca


Katolički kalendar

Katolički kalendar 2016.

Najčitanije

Najnoviji prilozi

Foto albumi

Klikni za foto albume

2012-2016 © Župa Rođenja Blažene Djevice Marije - Brestovsko