gototopgototop

Duhovna obnova

Putujući kip Blažene Djevice Marije

Kolumne

Kolumne: fra Ivo Pavić
Kolumne: Marija Trogrlić
Kolumne: dr. Boris Adašević
Kolumne: Saša Jarmanović

Župna statistika

Katekizam Katoličke Crkve

Molitve

Biciklistički klub "Sveti Franjo" Brestovsko

Klikni za web stranicu


Svete mise zahvalnice - Raspored Ispis E-mail
Autor: fra Damir Pavić   
09. rujna 2014.

Raspored jesenskih svetih misa zahvalnica
u župi Rođenja Blažene Djevice Marije Brestovsko

Javorje i Maslinovići - 21. rujna 2014.

Bilalovac i Badnje28. rujna 2014.

Kosnice i Oglavak – 5. listopada 2014.

Grebci i Datići – 12. listopada 2014.


Svete mise se slave u 11:00h. Kroz ovo vrijeme nedjeljom neće biti pučke svete mise u crkvi.
Slavimo jutarnju svetu misu kod sestara klarisa u 07:00h i u crkvi u 08:30h.

Više o grobljima župe Brestovsko vidi OVDJE.

 
Povezani članci :

» Kužno groblje u novom ruhu

Kužno groblje na Oglavku već polako postaje pravo hodočasničko mjesto. Na ovom groblju, koje potječe iz vremena kada je pošast kuge harala Bosnom i odnijela brojne živote, na poseban način se vjernici utječu dušama u čistilištu, ali i...

» Završena kapelica u Datićima

Ponajprije, zahvaljujući dragome Bogu, ali i povoljnim vremenskim uvjetima tijekom ove zime, uspješno su privedeni kraju radovi izgradnje kapelice u Datićima.Kao što smo već pisali, stara kapelica je bila u ruševnom stanju i već dugo vremena...

» Obnova kapelice u Datićima

Na teritoriju župe Brestovsko nalazi se 8 grobljanskih kapelica. Sve su u dobrom stanju osim jedne: kapelica u groblju Datići bila je u ruševnom stanju i već dugo je vapila za obnovom. Bilo je pitanje dana kada će se sama urušiti.Nakon...

» Završeni radovi na groblju Javorje

"Djela naša, molimo te, Gospodine, milošću svojom priteci i pomoću svojom prati, da svaka naša molitva i djelo po tebi započne i po tebi započeto da se dovrši", riječi su jedne molitve s kojom započinje svaki rad.S tom molitvom na usnama i...

» Drugo hodočašće na Kužno groblje

Kao što je i najavljeno, svake subote uoči Mlade nedjelje, župa Brestovsko hodočasti na Kužno groblje, zavjetno mjesto naše župe dušama u čistilištu. Tako je bilo i danas. Okupili smo se u 16:00 sati, a onda, s križem na čelu kolone,...

» Opis radova na groblju Javorje

"Djela naša, molimo te, Gospodine, milošću svojom priteci i pomoću svojom prati, da svaka naša molitva i djelo po tebi započne i po tebi započeto da se dovrši", riječi su jedne molitve s kojom započinje svaki rad.S tom molitvom na usnama i...

» Hodočašće na Kužno groblje

11. svibnja, kao što i najavljeno, započele su pobožnosti župe Brestovsko dušama u čistilištu koje će se održavati subotom uoči Mlade nedjelje na Kužnom groblju – Oglavak. U 16:00 sati bilo je okupljanje ispred crkve na...

» Kužno groblje Oglavak – zavjetno mjesto

"Kad bismo znali koju moć imaju siromašne duše,ne bismo ih zaboravljali.Molimo za njih kako bi one molile za nas!"(sv. Ivan Marija Vianney)Svi oni koji su rodom iz brestovačkog kraja čuli su za Kužno groblje na Oglavku. Na Kužnom groblju...

Hvaljen Isus i Marija!

Poštovani posjetitelji,

dobro došli na službenu stranicu Župe Rođenja BDM Brestovsko.

Ovim putem našim župljanima i svim ljudima dobre volje želimo približiti život naše župne zajednice, prenositi poruku Evanđelja i posredovati kršćanske vrednote.

Mir i dobro!

Fra Damir Pavić, župnik

Cjelodnevno klanjanje
Obnova župne kuće

Samostan Svete Klare

Klarise u Brestovskom

Poveznice

Duhovna poezija
Poruke papa Franje

Pregled članakaKatolički kalendar

Katolički kalendar 2015.

Najčitanije

Najnoviji prilozi

Foto albumi

Klikni za foto albume

2012-2015 © Župa Rođenja Blažene Djevice Marije - Brestovsko