Uređenje parkinga na Bilalovcu Ispis E-mail
30. rujna 2013.

Groblje na Bilalovcu jedno je od najvećih u župi Brestovsko. U vrijeme kada se održavaju proljetne i jesenske svete mise i sprovodi uvijek je problem s nedostatkom mjesta za parkiranje automobila.

Taj nedostatak pokušali smo riješiti barem u nekoj mjeri. Naime, proširiti postojeću parcelu ispred ulaza u groblje i pretvoriti je u parkiralište za veći broj auta, ali i sanirati zapuštenu lokaciju ispred groblja.

Tako smo nedavno krenuli u realizaciju ovoga projekta. Od srca zahvaljujemo općini Kiseljak i firmi "Ceste Kiseljak" koji su na raspolaganju stavili svu potrebnu mehanizaciju i pomoć, tako da je ovaj posao priveden kraju prije održavanje jesenske svete mise na groblju Bilalovac.