Zlatni pir u našoj župi Ispis E-mail
09. studenog 2013.

Zlatni pir Vinka i Milke Šteko Već davne 1963. godine, 11. dana mjeseca studenog, u crkvi Rođenja BDM na Brestovskom, crkveni brak su sklopili Vinko Šteko, sin Ilije i Ruže r. Pecirep, rođen 21.11.1940. i Milka Puljić, kći Marijana i Kate r. Perić, rođena 30.01.1943.

Danas, 50 godina kasnije, u istoj crkvi, u nazočnosti njihove djece s obiteljima i rodbinom, Vinko i Milka su ispred istoga oltara zahvalili Bogu za sve godine zajedničkog života. Zahvala je upriličena slavljenjem svete mise i blagoslovom bračnog para.

Ovu proslavu uzveličao je Dodir ljubavi, Zbor mladih naše župe, koji su svojom pjesmom nagradili današnje slavljenike.

Vinku i Mari, od srca čestitamo današnju obljetnicu uz želju da ih Božja ruka i dalje blagoslivlja u zajedničkom životu i da u zdravlju i veselju požive još mnoga ljeta.

zlatni-pir-2
zlatni-pir-3