gototopgototop

Fra Damir Pavić: Nedjeljna razmišljanja

Obiteljska kateheza s Marijom

Duhovna obnova

Vojska Bezgrešne na Brestovskom

Kolumne

Kolumne: fra Ivo Pavić
Kolumne: Marija Trogrlić
Kolumne: dr. Boris Adašević
Kolumne: Saša Jarmanović

Molitve

Biciklistički klub "Sveti Franjo" Brestovsko

Ustavni sud odlučio: Referendumom se ne krše ničija ljudska prava Ispis E-mail
Autor: uimeobitelji.net   
19. studenog 2013.

Građanska inicijativa "U ime obitelji" čestitala je sucima Ustavnog suda što su se oduprli medijsko političkim pritiscima i što su na taj način donijeli odluku koja se temelji na Ustavu Republike Hrvatske.

Ustavni sud donio je odluku kojom potvrđuje da je sve što je vezano za ovu inicijativu u skladu s Ustavom. Još je jednom naglašeno da se referendumom ne krše ničija ljudska prava i da nema diskriminacije.

Građanska inicijativa sada očekuje da se aktualna vlast prestane baviti antireferendumskom kampanjom i da novac poreznih obveznika počnu trošiti kako bi objektivno informirali birače i osigurati im njihovo temeljno ljudsko pravo. Birači će tako moći donijeti slobodnu odluku na referendumu 1.12. na kojem će se odlučiti o braku kao životnoj zajednici žene i muškarca.

Cjelovito obrazloženje Ustavnog suda pročitajte OVDJE.

Preuzeto sa stranice uimeobitelji.net

 
Povezani članci :

» Don Damir Stojić o braku, obitelji i referendumu

{youtube}K0TMBHpPwZk{/youtube}

» Potpora samohranim roditeljima

{youtube}rRcw_Mg6ivc{/youtube}

» Koji roditelj mi nije potreban: mama ili tata?

{youtube}KpuzSwx6stc{/youtube}

» Dosta medijskog jednoumlja!

Svi građani Republike Hrvatske ovih se dana mogu uvjeriti koliko je važno da u nedjelju, 1.12.2013. izađu na referendum i potvrde da je za njih brak životna zajednica žene i muškarca. Da potvrde kako žele upravo takvu zajednicu i sva prava...

» Izjednačavanje homoseksualne veze s brakom nije temeljno ljudsko pravo

Odvjetnik Krešimir Planinić, voditelj pravnog tima Građanske inicijative "U ime obitelji": Brak je definiran Konvencijom za zaštitu ljudskih prava i temeljnih sloboda (čl. 12.), čija je potpisnica i Hrvatska, kao pravo po kojem se priznaje...

Hvaljen Isus i Marija!

Poštovani posjetitelji,

dobro došli na službenu stranicu Župe Rođenja BDM Brestovsko.

Ovim putem našim župljanima i svim ljudima dobre volje želimo približiti život naše župne zajednice, prenositi poruku Evanđelja i posredovati kršćanske vrednote.

Mir i dobro!

Cjelodnevno klanjanje

Samostan Svete Klare

Klarise na Brestovskom

Poveznice

Duhovna poezija

Katekizam Katoličke Crkve

Pregled članaka

Svetac mjeseca

Svetac mjeseca


Katolički kalendar

Katolički kalendar 2016.

Najčitanije

Najnoviji prilozi

Foto albumi

Klikni za foto albume

2012-2016 © Župa Rođenja Blažene Djevice Marije - Brestovsko