gototopgototop

Fra Damir Pavić: Nedjeljna razmišljanja

Obiteljska kateheza s Marijom

Duhovna obnova

Vojska Bezgrešne na Brestovskom

Kolumne

Kolumne: fra Ivo Pavić
Kolumne: Marija Trogrlić
Kolumne: dr. Boris Adašević
Kolumne: Saša Jarmanović

Molitve

Biciklistički klub "Sveti Franjo" Brestovsko

Savjeti pape Franje za uspješniji brak Ispis E-mail
Autor: Laudato TV   
30. rujna 2014.

 

 
Povezani članci :

» Susret pape Franje s mladima u Sarajevu

{youtube}KiTh1AEF2s0{/youtube}

» Papa Franjo u Sarajevu

{youtube}76wLGd_SMmU{/youtube}

» Papa Franjo: 10 savjeta za sreću

U dijelu intervjua objavljenog 27. srpnja u argentinskom tjedniku "Viva", papa je nabrojao svojih 10 savjeta koji donose životnu sreću:1. Živi i pusti druge živjeti. Svatko bi se trebao voditi ovim načelom rekao je papa, a u Rimu postoji i...

» Papina poruka za 22. svjetski dan bolesnika 2014.

Vjera i ljubav: "I mi smo dužni živote položiti za braću" (1 Iv 3, 16)Draga braćo i sestre!1. U prigodi 22. Svjetskog dana bolesnika koji ove godine ima za temu Vjera i ljubav: "I mi smo dužni živote položiti za braću" (1 Iv 3, 16),...

» I društvene mreže mogu nam otkriti ljepotu vjere

"Internet je Božji dar koji olakšava komunikaciju", ocijenio je papa Franjo u svojoj prvoj poruci povodom Svjetskog dana sredstava društvene komunikacije, koji se ove godine obilježava 1. lipnja. Upozorio je pritom da prevelika želja za...

» Kardinal Vinko Puljić o novoizabranom papi

"Za mene su ovo ponovno bile duhovne vježbe u kojima sam doživio Crkvu iznutra koja je sasvim nešto drugo od onog što svjetovni mediji objavljuju. Katolička Crkva nije vezana ni za kontinent ni za narod. I to je upravo odisalo kroz cijelo...

» Novi papa zove se Franjo

Jorge Mario Bergoglio rođen je 17. prosinca 1936. godine u Buenos Airesu (Argentina). Za 266. papu Katoličke Crkve, izabran 13. ožujka 2013. i uzeo papinsko ime Franjo, u čast svetog Franje Asiškog. On je prvi papa Isusovac i neeuropljanin...

Hvaljen Isus i Marija!

Poštovani posjetitelji,

dobro došli na službenu stranicu Župe Rođenja BDM Brestovsko.

Ovim putem našim župljanima i svim ljudima dobre volje želimo približiti život naše župne zajednice, prenositi poruku Evanđelja i posredovati kršćanske vrednote.

Mir i dobro!

Cjelodnevno klanjanje

Samostan Svete Klare

Klarise na Brestovskom

Poveznice

Duhovna poezija

Katekizam Katoličke Crkve

Pregled članaka

Svetac mjeseca

Svetac mjeseca


Katolički kalendar

Katolički kalendar 2016.

Najčitanije

Najnoviji prilozi

Foto albumi

Klikni za foto albume

2012-2016 © Župa Rođenja Blažene Djevice Marije - Brestovsko