gototopgototop

Fra Damir Pavić: Nedjeljna razmišljanja

Obiteljska kateheza s Marijom

Duhovna obnova

Vojska Bezgrešne na Brestovskom

Kolumne

Kolumne: fra Ivo Pavić
Kolumne: Marija Trogrlić
Kolumne: dr. Boris Adašević
Kolumne: Saša Jarmanović

Molitve

Biciklistički klub "Sveti Franjo" Brestovsko

Duhovna obnova Ispis E-mail
Autor: fra Damir Pavić   
05. prosinca 2015.

 
Povezani članci :

» Duhovna obnova

Dana 30. listopada, kao što je bilo najavljivano posljednjih dana, redovitu duhovnu obnovu u našoj župi ovoga utorka je predvodio vlč. Ivica Tolla, župnik iz župe Generalski Stol u Hrvatskoj.Ova duhovna obnova privukla je velik broj vjernika s...

» Duhovna obnova - fra Ivo Pavić

» S Marijom do Isusove ljubavi

Toliki danas žive u nemiru udaljivši se od Boga i Njegovih zapovijedi. Srce im je rastrgano u požudama i ranjeno grijesima. Đavao zavodi mnoge i uvjerava ih kako je moguće biti sretan bez Očeve ljubavi koju nam je pokazao u svome Sinu Isusu...

» Duhovna obnova za roditelje krizmanika

U okviru priprema za sakrament krizme koji će u župi Brestovsko biti 4. svibnja, održana je Duhovna obnova za roditelje ovogodišnjih krizmanika.Roditelji su najprije imali mogućnost sa svetu ispovijed. Zatim smo zajednički molili svetu...

» Duhovna obnova za roditelje prvopričesnika i krizmanika

Sestre Služavke Maloga Isusa u Gromiljaku organizirale su u subotu, 23. ožujka 2013., duhovnu obnovu za roditelje od prvopričesnika i krizmanika iz župe Gromiljak, na temu Moja vjera. Voditelj duhovne obnove bio je fra Damir Pavić, župnik iz...

» Duhovna obnova u Kiseljaku

U Vrtiću "Sveti Franjo" u Kiseljaku od 6. do 8. veljače, u večernjim satima, održana je trodnevna duhovna obnova za roditelje djece i djelatnike Vrtića. Voditelj duhovne obnove fra Damir Pavić, župnik župe Brestovsko, govorio je o Vjeri i...

Hvaljen Isus i Marija!

Poštovani posjetitelji,

dobro došli na službenu stranicu Župe Rođenja BDM Brestovsko.

Ovim putem našim župljanima i svim ljudima dobre volje želimo približiti život naše župne zajednice, prenositi poruku Evanđelja i posredovati kršćanske vrednote.

Mir i dobro!

Cjelodnevno klanjanje

Samostan Svete Klare

Klarise na Brestovskom

Poveznice

Duhovna poezija

Katekizam Katoličke Crkve

Pregled članaka

Svetac mjeseca

Svetac mjeseca


Katolički kalendar

Katolički kalendar 2016.

Najčitanije

Najnoviji prilozi

Foto albumi

Klikni za foto albume

2012-2016 © Župa Rođenja Blažene Djevice Marije - Brestovsko