Župne obavijesti 27.12.2015. Ispis E-mail
27. prosinca 2015.

• Danas je Sveta obitelj. Nakon svetih misa blagoslov obitelji. Ujedno je i blagdan sv. Ivana, apostola.

• U utorak cjelodnevno klanjanje Isusu i Duhovna obnova. Presveto će biti izloženo do 17:30h. U 17:30h molimo svetu krunicu, a u 18:00h je sveta misa. Nakon mise klanjanje Isusu i molitva za ozdravljenje.

• U četvrtak je spomendan sv. Silvestra - zadnji dan građanske godine. Na zadnji dan ove godine u našoj crkvi slavimo svetu misu zahvalnicu u 17:00h. Pozivamo sve župljane da dođu na ovu svetu misu da zahvalimo Gospodinu za sve što nam je darovao u prošloj godini, ali i za blagoslov u idućoj 2016. godini.

• U četvrtak navečer je i molitveni doček Nove godine. Svetu misa kod sestara klarisa u 23:00h. Nakon mise klanjanje kojim ćemo zakoračiti u Novu godinu. Nakon molitvenog dijela zajedničko druženje.

• U petak, na prvi dan Nove godine, slavimo svetkovinu Marije Bogorodice. To je ujedno i Međunarodni molitveni dan za mir. Na Novu godinu svete mise kod sestara klarisa u 08:00h i pučka sveta misa u 11:00h. Na Novu godinu prekidamo s blagoslovom obitelji.

• U subotu je prva subota u mjesecu. Sveta misa u 17:00h. Prije svete mise mogućnost za svetu ispovijed.

• Pretplatnike katoličkog tiska pozivamo da izmire obavezu za prošlu godinu. Ako netko želi otkazati pretplatu ili se pretplatiti na katolički tisak neka se javi u župnom uredu.

• U župnom uredu možete nabaviti kalendare za 2016. godinu.

• Danas, nakon pučke svete mise, blagoslov obitelji u naseljima: Šteke, Dilberi, Radeljići i Gunjače; sutra: Brezova Kosa, Matići, Novo naselje do pilane i od Jehovca do Šentade; utorak: Rauševac; srijeda: Dugo Polje od Bilanove okuke, Medovići i Brestovsko; četvrtak; Male Sotnice i Hrastovi; subota: Pobrđe, Demići i Krčevine (od Stjepanovića do Zorana Komšića i od Nikole Milinovića do Ivice Komšića i Blaškići); iduća nedjelja popodne: Kazagići.

- Nedjelja
27.12.2015.
- 07:00
- † Augustin i Marinko Mikulić; Delfa i Ivo Grubešić
† Drago Drljepan
Sveta obitelj - za sav puk župne zajednice
28.12.2015.
† Anto, Jela, Luka i Juro Trogrlić
29.12.2015.

† Rafo Batarilo i njegovi pokojni
30.12.2015.
† Anto, Anđa i Kristijan Kajić
31.12.2015.

† Igor Vujica
† Mato, Anđa i Branko Glavaš
1.1.2016.

† Dominko, Snježana, Klara i Alojzija Bošnjak
Pro populo - za sav puk župne zajednice
Subota
2.1.2016.
† Mirko Vukoja i Vikica Relota
Na nakanu - prva subota u mjesecu
Nedjelja
3.1.2016.

† Anastazija i Anto Stapić
† Anka Bošnjak i njezini pokojni
Pro populo - za sav puk župne zajednice

Nastavlja se Obiteljska katehezu s Gospinim kipom. Na listu se možete upisati utorkom poslije Duhovne obnove. Ovih dana kip je kod obitelji Raković na Brezovoj Kosi. Lista je popunjena sve do početka mjeseca ožujka iduće godine.
U četvrtak u 20:00h sveta misa u kapelici kod sestara klarisâ.
U petak, 18. prosinca, božićna sveta ispovijed u našoj župi. Ispovijed će biti u 10:00h i 15:00h. Molim sve župljane da se ispovjede prije Božića. Prije svete ispovijedi oprostimo jedni drugima kako bi i nama Bog oprostio naše grijehe. U petak zbog velike svete ispovijedi nema svete mise zornice. Naručenu svetu misu za pokojnu Anku Bošnjak i pokojne iz obitelji Bošnjak slavit ćemo u petak nakon završetka ispovijedi u 10:00h.
U petak u 19:00h sastanak Frame.
Stigli su i kalendari za 2016. godinu koje možete nabaviti u župnom uredu.