Župne obavijesti 8.5.2016. Ispis E-mail
08. svibnja 2016.

• Danas je 7. uskrsna nedjelja. Danas pod pučkom svetom misom je Prva sveta pričest za 17 djece iz naše župe. Našim prvopričesnicima želimo radostan susret s Isusom Kristom u svetoj pričesti sa željom da u svome životu uvijek ostanu vjerni Isusu i onome što će mu danas obećati. Hvala sestri Dragici Ljubos koja je kroz proteklu godinu pripremala prvopričesnike za ovaj radosni događaj.

• Danas je također Mlada nedjelja i u 18:00h slavit ćemo svetu misu na Kužnom groblju na Oglavku.

• Započeli smo Svibanjsku pobožnost u našoj župi. Svakoga dana, osim nedjeljom i svetkovinama, u 17:30h molimo Gospinu krunicu, a u 18:00h slavimo svetu misu. Pozivamo sve župljane da se odazovu.

• U utorak je cjelodnevno klanjanje Isusu i 9. utorak na čast sv. Anti. U 17:30h, ako je lijepo vrijeme, molitva kod kipa sv. Ante, a zatim nastavak pobožnosti u crkvi prije početka svete mise.

• U četvrtak sveta misa kod sestara klarisa u 20:00h.

• U petak u 19:00h sastanak Frame.

• U subotu u 11:00h je proba pjevanja za djecu. Ostale su još samo dvije probe do Zlatne harfe u Fojnici.

• Iduće nedjelje je proslava Duhova u Fojnici u 11:00h. U našoj crkvi nema pučke svete mise. Trodnevnica za Duhove u Fojnici je u 18:00h. Kroz trodnevnicu prije svetih misa na raspolaganju za svetu ispovijed imat ćete i dvojicu ispovjednika-misionara Božjeg milosrđa koji od papa imaju ovlast odrješenja od grijeha pridržanih Svetoj stolici.

• Imamo tri ženidbena navještaja. Crkveni brak sklapaju: Valentin Puljić, sin Miroslava i Jasne r. Knežević iz Gunjača i Ivana Lijak, kći Ivice i Tonke r. Stanić iz Malinjaka—župa Gromiljak; Darko Stapić, sin Slavka i Katice r. Dilber iz Bilalovca i Sandi-Penelopa Stanišić, kći Novice i Marine r. Grubešić iz župe Domanovići; Miroslav Kajić, sin Josipa i Slave r. Grubešić iz Rauševca i Inga Pravdić, kći Zdravka i Mire r. Kvasina iz Kiseljaka. Neka ih u zajedničkom životu prati Božji blagoslov!

• Pretplatnici Katoličkog tjednika i Svjetla riječi podignite svoje brojeve u župnom uredu.

- Nedjelja
8.5.2016.
- 07:00
- † Davor, Luce, Drago i Jele Dilber