Župne obavijesti - 2.7.2017. Ispis E-mail
03. srpnja 2017.

Danas je 13. nedjelja kroz godinu. Svete Mise slavimo po redovitom rasporedu.

U utorak je klanjanje Isusu u Presvetom Oltarskom Sakramentu u 16:00h. U 17:30h molitva Gospine krunice, a zatim sveta Misa u 18:00h.

U četvrtak u 20:00h je sveta Misa kod sestara klarisa.

U petak je Prvi petak. Pobožnost Presvetom Srcu Isusovom: u 17:30h krunica i u 18:00h sveta Misa.

Iduća nedjelja je 14. nedjelja kroz godinu. Mise po redovitom rasporedu.

Od 14. do 16. srpnja, u našoj župi bit će održana manifestacija Dječije ljeto za djecu od 1. do 7. razreda Osnovne škole. Djecu možete upisati kod framaša. Participacija za sudjelovanje iznosi 5 KM.• Stigao je novi broj Katoličkog tjednika. Pretplatnici trebaju podići svoje brojeve u župnom uredu.

Roditelji naših prvopričesnika koji nisu još podigli fotografije i CD od Prve pričesti mogu to učiniti poslije svetih Misa u župnom uredu.

Iz katoličkog kalendara izdvajamo: sutra (ponedjeljak) je sv. Toma, apostol; u srijedu su sv. Ćiril i Metod, slavenski apostoli;

Ženidbeni navještaji: crkveni brak sklapaju Dalibor Barešić, sin Marinka i Zdenke r. Perić, iz Hrastova, naša župa i Ljubica Ljubičić, kći Zorana i Ruže r. Galić, rođena u Beču; Davor Miletić, sin Marinka i Slavice r. Blaškić, iz Rauševca, naša župa i Marnela Knežević, kći Ante i Verice r. Slomo, iz Fojnice. Bojan Knežević, sin Milenka i Lucije r. Pecirep, iz Hrastova, naša župa i Magdalena Glavočević, kći Mladena i Olivere r. Barešić iz Jehovca, župa Gromljak. Neka ih u životu prati Božji blagoslov!

Ove godine Franjevačka mladež (Frama) iz mnogih župa naše Franjevačke provincije Bosne Srebrene ide na hodočašće-Franjevački hod u Asiz, grad Sv. Franje. To hodočašće kreće od naše župne crkve Brestovsko na sv. Anu, 26. srpnja ove godine. Njih 50 mladih doći će kod nas na noćenje u utorak, 25. ovog mjeseca. Zamoljavam naše obitelji, koje mogu ugostiti i primiti na prenoćenje jedno ili dvoje mladih framaša, da se jave u župni ured.

MISNE NAKANE U TJEDNU

02. 07. 2017. Nedjelja