Župne obavijesti - 19.11.2017. Ispis E-mail
19. studenog 2017.

• Danas je 33. nedjelja kroz godinu i ujedno Mlada nedjelja. Svete Mise slavimo po redovitom rasporedu.

U subotu će biti sastanak Frame u 19:00h.

U sljedeću nedjelju je svetkovina Krista Kralja i ujedno 34. nedjalja kroz godinu.. To je posljednja nedjelja ove crkvene godine prije početka vremena Došašća. Pod svetom Misom u 17:00h naši će Framaši obnoviti svoja obećanja i bit će primanje novih članova u Framu. Želimo im ustrajnost u tom franjevačkom pozivu i neka ih Krist Gospodin prati na njihovim mladenačkim putevima!

MISNE NAKANE U TJEDNU

19. 11. 2017. Nedjelja

† Mato Buzuk

† Mato i Ljubica Jurišić

Pro populo-za sav puk župne zajednice

20. 11. 2017. Ponedjeljak

† Vinko i Slavica Tomičić

21. 11. 2017. Utorak

Klanjanje: od 16:00-17:00

† Anto, Ivo i Ana Dilber, Ružica i Vlado Raguž i njihovi pok.

Na nakanu

22. 11. 2017. Srijeda

† Ivo i Delfa Grubešić i Ruža Bošnjak

23. 11. 2017. Četvrtak

† Stipo, Luce, Marko i Franjo Grabovac

24. 11. 2017. Petak

† Petar, Matija(ž), Dujo i Kate Vujica

25. 11. 2017 Subota

† Mara Radeljić i Ljuba Jurešić

26. 11. 2017. Nedjelja

† Pero, Ilija i Nikola Vujica

† Niko Antičević

Pro populo-za sav puk župne zajednice

· Danas će pod pučkom svetom Misom u 11:00h položiti trajne zavjete 26 članova Franjevačkog trećeg reda naše župe. Čestitamo našim slavljenicima koji su dio velike franjevačke obitelji!

· U utorak je klanjanje Isusu u Presvetom Sakramentu od 16:00h do 17:00h. Sveta Misa u 17:00h.

· U četvrtak je sveta Misa i klanjanje u 20:00h kod sestara klarisa.

· U subotu će biti sastanak Frame u 19:00h.

· U subotu je župni vjeronauk: za krizmanike u 10:00h, za prvopričesnike u 12:00h i ministranti poslije prvopričesnika.

· U slijedeću nedjelju je svetkovina Krista Kralja i ujedno 34. nedjalja kroz godinu.. To je posljednja nedjelja ove crkvene godine prije početka vremena Došašća. Pod svetom Misom u 17:00h naši će Framaši obnoviti svoja obećanja i bit će primanje novih članova u Framu. Želimo im ustrajnost u tom franjevačkom pozivu i neka ih Krist Gospodin prati na njihovim mladenačkim putevima!

· Stigao je novi broj Katoličkog tjednika. Pretplatnici uzeti svoje brojeve u župnom uredu.

· Iz katoličkog kalendara izdvajamo: u utorak je Prikazankje BDM; u srijedu je sv. Cecilija, zaštitnica crkvenog pjevanja; u subotu je Katarina (Kata) Aleksandrijska, djevica i mučenica.

· Nabavili smo kalendare za 2018. godinu, koje možete uzeti u župnom uredu.