gototopgototop

Fra Damir Pavić: Nedjeljna razmišljanja

Obiteljska kateheza s Marijom

Duhovna obnova

Vojska Bezgrešne na Brestovskom

Kolumne

Kolumne: fra Ivo Pavić
Kolumne: Marija Trogrlić
Kolumne: dr. Boris Adašević
Kolumne: Saša Jarmanović

Molitve

Biciklistički klub "Sveti Franjo" Brestovsko

Župne obavijesti 25.12.2017. Ispis E-mail
Autor: fra Ilija Jurić   
24. prosinca 2017.

• Danas je Božić-blagdan Isusova rođenja. Svim vjernicima naše župe Brestovsko želimo da u miru, molitvi i kršćanskoj radosti dočekaju i proslave ovaj blagdan. Svete Mise slavimo u 08:00h kod sestara klarisa i pučku svetu Misu u crkvi u 11:ne00h. Svima vama ovdje nazočnima, svim našim vjernicima koji su bolesni i nemoćni, želimo čestit Božić i Sveto Isusovo Porođenje.

• Sutra je drugi dan Božića-sv. Stjepan, prvomučenik. Svete Mise slavimo kao nedjeljom: u 07:00h kod sestara klarisa; u crkvi u 8:30h i 11:00h.

• U srijedu je treći dan Božića-sv. Ivan apostol i evanđelist. To je drugi patron naše župe. Svete Mise slavimo u 07:00h kod klarisa i u crkvi u 11:00h. U duhu tradicije naše župe pozivamo vas u srijedu na Ivandan, poslije pučke Mise na zajedničko druženje uz pjesmu, svirku i tjelesnu okrepu. To zajedničko druženje bit će u prostorijama HKD-a “Fra Karlo Kujundžić” osnovna škola Brestovsko. Organizator tog druženja je HKD “Fra Karlo Kujundžić”. Svi smo pozvani.

• U četvrtak su Nevina Dječica-Mladenci, mučenici. Svete Mise slavimo u 07:30h i u 20:00h kod sestara klarisa.

• U sljedeću nedjelju je sveta Obetelj Isusa, Marije i Josipa, te je ujedno i stara godina. Osim redovitih nedjeljnih Misa, bit će i sv. Misa zahvalnica u 17:00h. U nedjelju navečer, na staru godinu, bit će molitveni doček Nove godine u kapelici sestara klarisa. Sveta Misa u 23:00h, a u Novu godinu ući ćemo klanjanjem Isusu u Presvetom Sakramentu. Nakon molitvenog dijela slijedi zajedničko druženje. Pozivamo našu framu i ostale mlade da na ovaj način dočekamo Novu godinu.

• Ovih dana bio je blagoslov obitelji u udaljenim dijelovima naše župe.

• S blagoslovom obitelji nastavljamo sutra, na blagdan sv. Stjepana, poslije pučke svete Mise.

 

Hvaljen Isus i Marija!

Poštovani posjetitelji,

dobro došli na službenu stranicu Župe Rođenja BDM Brestovsko.

Ovim putem našim župljanima i svim ljudima dobre volje želimo približiti život naše župne zajednice, prenositi poruku Evanđelja i posredovati kršćanske vrednote.

Mir i dobro!

Cjelodnevno klanjanje

Samostan Svete Klare

Klarise na Brestovskom

Poveznice

Duhovna poezija

Katekizam Katoličke Crkve

Pregled članaka

Svetac mjeseca

Svetac mjeseca


Katolički kalendar

Katolički kalendar 2016.

Najčitanije

Najnoviji prilozi

Foto albumi

Klikni za foto albume

2012-2016 © Župa Rođenja Blažene Djevice Marije - Brestovsko